O nas

Firma A-TRANS funkcjonuje z powodzeniem na rynku przewozów osobowych od 2007 roku, zapewniając najwyższą jakość obsługi klienta. Głównym elementem naszej działalności jest: wynajem autokarów, przewóz osób, wynajem busów, przewozy turystyczne, przewóz pracowników. Nasze usługi swiadczymy w szerokim zakresie na terenie całego kraju współpracując z wieloma klientami z różnych segmentów rynku. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy turystyczne, posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie przewozu pracowników.

Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, certyfikaty i licencje pozwalające nam na wykonywanie transportu drogowego osób. W trosce o komfort i bezpieczeństwo pasażerów zatrudniamy w naszej firmie wyłacznie kierowów z niezbędnymi kwalifikacjami oraz wieloletnim doświadczeniem w przewozach autokarowych.

Autokary oddawane do Państwa dyspozycji przechodzą cyklicznie wszystkie wymagane badania techniczne i posiadają polisy ubezpieczeniowe NNW. Dakładamy wszelkich starań aby autokary były wygodne, czyste i w 100% sprawne od strony technicznej.

W zakresie przewozu pracowników chętnie podejmiemy współpracę z:

Ponadto w zakresie wynajmu autokarów chętnie nawiążemy współpracę z:

KOMFORTOWO  BEZPIECZNIE  TANIO  DO CELU

 

Copyrights © Atrans 2012, wykonanie: foxbit.pl , STRONA GÓWNA | O NAS | GALERIA | CENNIK | KONTAKT